Yönetim Kurulu

    Modern dünyada değerlerine bağlı, vatanını ve milletini seven erdemli bireyler yetiştirmek için çıktık yola. İlkeli ve insan odaklı eğitim anlayışımızı büyük bir idealle tüm Türkiye’ye yansıtıyoruz.

 Amacımız; yeniliğe açık, akademik eğitimin yanında manevi eğitime odaklanmış, etkin yabancı dil eğitiminin yapıldığı; sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle zenginleştirilmiş programıyla hem öz değerlerimize bağlı hem de evrensel normları benimseyen ufku geniş,özgüveni yüksek “Dünya Vatandaşı” seçkin bireyler yetiştirmektir.

Bu amaç doğrultusunda çalışan Safa Okulları’na çocuklarımız her gün severek, isteyerek, keyifle gelmekte; derslerini yaparak yaşayarak zevkle öğrenmektedirler.

    Özellikle DEHAM Programı ile milli ve manevi değerlerimizi anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise çağındaki gençlere aktararak verimli bireyler olmalarını görev edindik.

 Anasınıfı dahil olmak üzere her seviye ve sınıfta hem temel derslerde hem de karakter eğitiminde sağlam bir müfredat ve eğitim programı hazırladık.

 Ayrıca özel okullarda olmayan HAFIZLIK eğitimimizle Türkiye’de öncü olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

 Eğitim alanında her türlü gerekliliği yerine getirerek mutlu öğrenci, mutlu aile tablosu oluşturmayı hedefliyoruz.

  Bugünün mutlu ve başarılı çocuklarının yarının üretken ve saygın bireyleri olacağına inancımız tamdır. Bu anlayışla hareket eden Safa Okulları çocuğunuzu Hayata ve Geleceğe hazırlar.

                                    

                                    

Mehmet KALKAN
Yönetim Kurulu Başkanı